Kale Kilit sektöre desteğini sürdürüyor

Ülkede faaliyet gösteren firmaları aynı çatı altından toplayan Kale Anahtarcılar Kulübü'nü kuran Kale Kilit, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Anahtarcılar Semineri'ne de ana sponsor olarak destek verdi

Kale Kilit sektöre desteğini sürdürüyor

Kale Kilit, Türkiye anahtar sektöründe faaliyet gösteren kuruluşları aynı çatı altında toplayan Kale Anahtarcılar Kulübü'nün ardından, 22-23 ve 24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Anahtarcı & Çilingirler 12. Eğitim ve Teknoloji Semineri’ne de ana sponsor olarak destek sundu. 

Kale Kilit sektöre desteğini sürdürüyor
2015 yılı içinde Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren anahtarcıları tek çatı altında toplayan "Kale Anahtarcılar Kulübü"nün oluşumunda büyük rol oynayat Kale Kilit Firması, Gorrion Hotel'de üç gün boyunca devam eden 
Anahtarcı & Çilingirler 12. Eğitim ve Teknoloji Semineri' ile de sektöre desteğini sürdürdü. Etkinlik süresinece Kale Anahtarcılar Kulübü'nün hedefleri, faaliyetleri ve sektör açısından önemine dikkat çekildi. 

Kale Kilit sektöre desteğini sürdürüyor

Kale Kilit'in tasarım standı
Etkinlik süresince Kale Kilit tarafından tasarlanan ürünler de sergilendi. Etkinlik süresince 
KİS, ASM, PVC/Alüminyum Kilitleri ve Silindir Grubu ürünleri ile Kale Alarm ürünleri sergilendi. Kale Dış Ticaret tarafında ise Lüks seri ve elektronik kilitler yer aldı. Ayrıca 2 gün boyunca Kale Kilit dışında Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Alarm tanıtım sunumları da gerçekleştirildi.