Kale Kilit yeni ürünleriyle Pencere Fuarı'nda

Türkiye'nin en önemli kilit markalarından biri olan Kale Kilit, en yeni ürünlerini İstanbul 2016 Pencere Fuarı'nda sergiliyor

Kale Kilit yeni ürünleriyle Pencere Fuarı'nda

9 Mart'ta başlayan ve 12 Mart (yarın) tarihine kadar devam edecek olan İstanbul 2016 Pencere Fuarı'na katılan Kale Kilit, en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Kale Kilit Pencere Fuarı'nda
Türkiye'nin çelik kapı ve kilik sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren en önemli markalarından biri olan Kale Kilit 9-12 Mart tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul 2016 Pencere Fuarı'na katıldı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte firma, en yeni teknolojilerle üretilen ve yüksek güvenlik sağlayan ürünlerini ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu.

Kale Kilit yeni ürünleriyle Pencere Fuarı'nda

 

Kale Kilit, bu yıl 17. kez düzenlenen İstanbul Pencere, Cam ve İstanbul Kapı Fuarları ile beraber 99 ülkeden ve Türkiye'den 55 bin profesyonelin katıldığı İstanbul 2016 fuarında izleyicilerden büyük bir ilgi gördü.

Kale Kilit özel ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu
TÜYAP Fuar Merkezi'ndeki 160 metrekarelik özel tasarım standında ziyaretçilerle buluşan Kale Kilit, kilit silindir grubunu, lüks seri ürünleri ve elektronik kilitlerini, alüminyum ve PVC pencere gruplarını, yarı otomatik devrilmeli sürme sistemi, kaldır sür sistem, Kale safir çift açılım, Luna Alüminyum çift açılım, Multitek Açılım sistem, Safir çift kanat kilitli kapı sistem,  Aral Kilitli sistemleri ve Kato motorlu sistem gibi ürünlerini sergiledi.