Kale Kilit'in e-ticaret sitesi açıldı

Tüketicisi ile artık internet üzerinde buluşacak olan Kale Kilit'in e-ticaret sitesi açıldı

Kale Kilit'in e-ticaret sitesi açıldı

Tüketicisi ile artık internet üzerinde buluşacak olan Kale Kilit e-ticaret sitesi açıldı. Hem satış hem de montaj hizmeti ile bir ilk olan www.benimkalem.com.tr ile Kale Kilit, sektöründe bir ilki daha hayata geçirmiş oldu. 

Kale Kilit artık internette

Türkiye'de her 3 evden 2'sinin tercihi olan Kale Kilit, tüketiciye artık internet üzerinde ulaşacak. Kale Kilit ürünleri internet üzerinde satışa sunuldu. ''Önce klikle sonra kilitle' sloganı ile digital satışlara başlayan Kale Kilit'in ürünleri, www.benimkalem.com.tr internet adresi üzerinde satın alınabilecek. 

Kale Kilit'in e-ticaret sitesi açıldı

İstediğiniz ürün, ücretsiz kargo ve montaj hizmeti 

63 yıldır sektörün lideri olan Kale Kilit'in tüketiciye en önemli hizmeti ise internet üzerinde satın alınacak olan ürünlerin aynı zamanda montaj hizmeti de sunulacak. Böylelikle Kale Kilit bir ilk olan montaj hizmetini de gerçekleştirmiş olacak. www.benimkalem.com.tr internet adresi üzerinde satın alınan ürünler ile tüketiciler ücretsiz kargo, ayın ürünü gibi fırsatlardan yararlanma imkanına sahip olacak. 

Güvenliğin lider markası Kale Kilit

Güvenliğin markası olan Kale Kilit, yarım asrı aşkın sürede modernleşerek, değişerek ve ürün teknolojisinden pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar zamana ayak uygurarak yenilikleri ile sektörde öne çıkıyor. Kale Kilit pazarlama alanının da en önemli ayağı olan dijital pazarlama alanında dijital çözümler ile tüketiciye ulaşıyor. 

Firma Bilgisi: Kale Kilit