Kale'nin bu klozetleri çok akıllı

Kale yenilikçi banyo çözümleri kapsamında ürettiği Eternal Serisini ilk kez 25. UNICERA Fuarı'nda tanıttı. Yeni ürünü Kale Yapı Grubu Başkan Yardımcı İhsan Karagöz anlattı

5 Mart 2013 /emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Banyoların şık göründüğü kadar ihtiyaçlara da cevap vermesi gerektiğinden yola çıkarak Eternal serisini üreten Kale, banyonun boyutlarına ve birbirine uyumlu modüler sistemler sayesinde, banyo hayatında sınırları kaldırıyor. Kale, Eternal serisiyle, banyolarda tam kontrol sağlayan Wellness Touchpad ve daha birçok yenilik sunuyor.

Büyük ve küçük ölçekli banyolar için farklı ebatlarda ürün önerebilen Eternal serisi, Wellness Touchpad sayesinde banyo deneyimini daha eğlenceli bir hale getiriyor. Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirilen seri, birbirine uyumlu modüllerle estetik devamlılık hissi uyandırıyor. Zengin ürün ve malzeme çeşitliliği ile mimarlara sistem çözümü sunan Eternal, hayatı kolaylaştıran pratik çözümler üretiyor.

Wellness Touchpad ile banyolarda yeni dönem
Dokunmatik dijital kontrol paneliyle, programlanması ve kullanması son derece kolay olan klozet ve bideler, daha önce hiç yaşanmamış banyo deneyimi sunuyor. Klozet ve bideye bağlı dokunmatik ekran kontrol panelinden, klozet taharet suyu sıcaklık ve debi ayarının yanı sıra, bide ön ve arka taharet suyu sıcaklık ve debi ayarı yapılabiliyor. Cromateraphy – Klozet mobilyasının altına yerleştirilen LED aydınlatmalar sayesinde istenilen renkte aydınlatma olanağı sunuluyor. Ayrıca Aromateraphy: Aromatik koku kartuşu - Touchpad üzerinden banyonun güzel kokmasını sağlıyor. Müzik oynatıcı, radyo seçeneği bulunan sistemde, bluetooth bağlantısı ile cep telefonu, MP3 player gibi diğer cihazlardan da müzik dinleme seçeneği sunuluyor.

KALE GRUBU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.kale.com.tr/tr-tr