Kale'ye Stevie Awards'tan gümüş ödül

Kale ‘Stevie Awards’ta, her kullanıcının kendi banyosunu kendisinin tasarlayabildiği ‘Kale 360’ programı ile ödüle layık görüldü

Kale'ye Stevie Awards'tan gümüş ödül

ünya çapında şirket ve organizasyonların farklı kategorilerde yarıştığı “Stevie-International Business Awards”a bu yıl 60 ülkeden 3 bin 500 başvuru yapıldı. Her kullanıcının kendi banyosunu kendisinin tasarlayabildiği ‘Kale 360’ programı ile ödüle layık görülen firma www.kale360.com sitesindeki uygulaması ile ‘Yapı ve Malzeme’ kategorisinde ‘Gümüş Stevie’ ödülünün sahibi oldu.

Her kullanıcının kendi banyosunu kendisinin tasarlayabildiği www.kale360.com sitesindeki uygulaması ile sektör bazında dünyada bir ilke imza atan Kale, tasarım ve teknoloji açısından kullanıcı deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Kale’nin modern vizyonunu yansıtan ödüllü www.kale360.com programı; mobil, tablet ve tüm web erişim cihazlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kale, Çanakkale Seramik ve Kalebodur ürünleri ile banyosunu dilediği gibi tasarlayabilen kullanıcılar, tasarımlarının üç boyutlu halini ve yaklaşık maliyetini görürken, kendilerine en yakın Kale satış noktasından online olarak teklif de isteyebiliyor.

Kale’nin binlerce şirket ve organizasyonu geride bırakarak ‘Gümüş Stevie’ ödülünü kazandığını belirten Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Yenilikçi ürünlerimiz ve modern uygulamalarımızla attığımız önemli adımların, uluslararası platformda ödüllendirilmesinden dolayı gururluyuz. Kaleseramik bünyesinde geliştirdiğimiz tasarımların ve tasarım yönetimi alanında oluşturduğumuz stratejide emin adımlar ile ilerlediğimizi, uluslararası düzeyde bir kez daha kanıtlamış olduk. Yeni uygulamalarla önemli atılımlar yapıp, pazarda fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Yunanca’da ‘taçlandırma’ anlamına gelen, ‘yönetim, şirket-organizasyon, pazarlama, halkla ilişkiler, müşteri ilişkileri, insan kaynakları, yeni ürünler, IT ve web site’ kategorilerinde verilen ‘Stevie’ ödülleri,  10 Ekim 2014’te Fransa’nın başkenti Paris’teki Westin Paris Hotel’de yapılacak bir törenle sahiplerini bulacak.