Kalekent Beylikdüzü'nde hayata geçiyor

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı Kalekent Beylikdüzü Konut Projesi’ne imza atıyor. Projeyi Gül İnşaat Metin Gül anlattı

Kalekent Beylikdüzü projesi;

Metin Gül: 1471 daire, 32 ticari ünite yapıyoruz. Daha çok yeşil alan içerisinde uzaktan da olsa muazzam bir deniz manzarası var. Yaşam alanı oluşturuyoruz. Yatırımcılara çok fazla satış düşünmüyoruz. Çok büyük bir satış ofisi yapıyoruz. Mükemmel sosyal tesisleri var.

Kale Kent Özellikleri;

Metin Gül: 8 kat 33 blok. Ana caddesinde ticari üniteler var. 1471 daire. En büyük özelliği alçak kat olması. Tercih edilen yapı.  

Kalekent Fiyatları

Metin Gül: 2 bin 300 TL ile 2 bin 700 TL arasında metrekare birim fiyatı değişiyor. 48 ay vade yapıyoruz yüzde 25 peşinatla ve 0 faizle.

Beylikdüzünü neden tercih ettiniz?

Metin Gül: Daha önce de orada yatırım yaptık. Bağcılar’da ve Eyüp’te de projelerimiz var. O bölgeyi seviyorum. Ticareti de fena değil.

Kale Kent’in diğer projelerden farkı nedir?

Metin Gül: Çok büyük olması. Yeşil alanı çok fazla. Blok aralıkları fazla. Sosyal tesisleri mükemmel. İki tane açık büyük havuzu var. Normalde kişi başı yeşil alan 10 metrekare olması gerekirken. Kişi başı 1.8 metrekare alan düşüyormuş. Bizde öyle değil kişi başı yeşil alan 20-30-50 metrekare. Yeşil alan önem arz ediyor.

Yabancı yatırımcının bölgeye olan ilgisini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Metin Gül: Rakamların çok düşük kalitenin ön planda olması. Yaşanabilecek alandır Beylikdüzü özelllikle deniz tarafı.

Kalekent Beylikdüzü İletişim: 

Telefon: 4443807

Web adresi: http://www.kalekent.com.tr/

http://www.gulinsaat.com.tr/

http://livyapi.com/

Kalekent nerede?

Gül İnşaat Beylikdüzü Kale Kent Konutları adres : Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi No: 22 Beylikdüzü / İstanbul

 

Proje Bilgisi: Kalekent