Kalekent projesinde Arçelik ürünleri yer alacak

Beylikdüzü Beykent mevkiinde inşaat çalışmaları devam eden Kalekent projesinde Arçelik A.Ş.'nin ankastre ürünleri ve klimalarına yer veriliyor

Kalekent projesinde Arçelik ürünleri yer alacak

Beylikdüzü Beykent mevkiinde inşaat çalışmaları devam eden Kalekent projesinde Arçelik A.Ş.'nin ankastre ürünleri ve klimalarına yer veriliyor. İlk etabı hayata geçen ve ikinci etabı devameden Kalekent Projesi, Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3SKale Grubu ortaklığı tarafından yürütülüyor. 

100 bin metrekare arazi üzerinde kurulan Kalekent projesinde Arçelik ürünleri yer alıyor. Projenin ilk etabındaki 700 dairede ürünleri ile çözüm ortağı olan Arçelik, projenin ikinci etabına da ürünleri ile dokunuyor. 

Arçelik projede, 1421 adet ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz, ankastre bulaşık makinası ile şıklık yaratıyor. Projede aynı zamanda 1421 ader 12000 BTU klima bulunuyor. 

 

Kalekent projesinde Arçelik ürünleri yer alacak

 

Konut sahiplerine sürprizler

Dairelerini teslim alan konut sahipleri için de güzel sürprizler hazırlayan Arçelik, tasarlanan stantlarda konut sahiplerine kahve eşliğinde hayırlı olsun diyecek ve kendilerine özel kampanyalar ile ilgili bilgi verecek. 

5 farklı daire tipi

Farklı hayat tarzlarına yönelik ihtiyaçları karşılayarak herkesin aradığı yaşamı içinde barındıran Kalekent, farklı tasarım ve ebatlarda olan 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini sunuyor.

Yaşam alanı içerisinde bulunan giyimden pastaneye, ayakkabıdan eczaneye kadar farklı 54 mağaza ve 1 market, 1 Anaokulu ve 1 İlkokul, Ortaokul ile Kalekent projeyi tercih edenlere kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri için seçenekler sunuyor.