Kalekent'te “Sevgililer Günü” fırsatı

Kalekent'te Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan kampanyada 14-15-16 Şubat'taki peşin satışlarda yüzde 10'a varan indirim avantajı sağlanıyor

Kalekent'te “Sevgililer Günü” fırsatı

13 Şubat 2014 / emlakwebtv
Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı tarafından Beylikdüzü'nde inşaa edilen Kalekent projesi “Sevgililer Günü”ne özel fırsatlarla ev sahibi yapıyor. 100 bin metrekare arazi üzerine kurulan ve 73 bin metrekaresi özel tasarlanmış peyzaja ayrılan Kalekent projesinde, 14-15-16 Şubat tarihleri arasındaki peşin satışlarda yüzde 3 ila yüzde 10 arasında indirim avantajı sağlanıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla ev sahibi olmak için de kolaylık sağlanıyor. Kalekent projesinde banka kredili satışlarda ise yüzde 10 ve yüzde 2 indirimin yanında 0 faizle 36 ay vade de yapılıyor. 

Kalekent projesinde sosyal donatı alanları da mevcut
Kalekent projesinde site içinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 2 market ve 30 mağaza, sosyal alanlar, güneşli teraslar, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna yer alıyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri farklı beklentilere cevap veriyor.

Proje Bilgisi: Kalekent