Kalekent'e ikinci el kiralama ve satış ofisi

Liv Yapı ve Gül İnşaat tarafından hayata geçirilen Kalekent projesinde, "İkinci El Kiralama ve Satış Ofisi" açılıyor. Girişim, Kalekent bünyesinde yatırım amaçlı daire alan müşterilere danışmanlık hizmeti sağlamayı amaçlıyor

Kalekent'e ikinci el kiralama ve satış ofisi

Gül İnşaat ve LİV Yapı ortak girişimi olarak hayata geçirilen Kalekent projesinde "Kalekent İkinci El Kiralama ve Satış Ofisi" açılıyor. Beylikdüzü'nde konumlanan Kalekent projesi kapsamında hayata geçirilen girişim, yatırım amaçlı konut alımı yapan ve yeni alım yapmak isteyen müşterilere, danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlıyor. Uygulama aynı zamanda, ikinci el satışların tek elden yönetilerek rakamların belirlenmesi ve fiyat kirliliğinin engellenmesini planlıyor. 

 

Kalekent'e ikinci el kiralama ve satış ofisi

 

Fiyat spekülesyonlarına karşı
Yeni girişimle ilgili olarak bir açıklama yapan LİV Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, bir projedeki başarının, fiyat istikrarından geçtiğini belirterek, inşaat sektörünün farklı fiyat aralıklarının baskısı altında kaldığını söyledi. Yatırımcıların da kafasını karıştıran bu durumu çözmek amacıyla "Kalekent İkinci El Kiralama ve Satış Ofisi"ni kurduklarını belirten Aydın:

"Kalekent İkinci El Kiralama ve Satış Ofisi”nde ikinci el satış fiyatları tek kullanıcı tarafından belirlenip rakam kirliliği oluşmasının önüne geçeceğiz. Kalekent'te ikinci el fiyatları tek bir sağlayıcı tarafından belirlenecek, rakam kirliliği, çok düşük ya da çok yüksek fiyatlı ikinci el konut satışları olmayacak. Diğer taraftan da fiyatları korumuş olacağız" dedi. 

 

Kalekent'e ikinci el kiralama ve satış ofisi

 

Projenin A ve A+ alıcı kitlesine hitap ettiğini ve ikinci el satış ofisiyle müşterilerin güvenini pekiştirmiş olacaklarını belirten Aydın, yeni uygulama ile nitelikli aile ve kişilerle komşu olma yolunda önemli bir adım atmayı hedeflediklerini söyledi.

Kalekent Golf arabasıyla gezilebilecek
"Kalekent İkinci El Kiralama ve Satış Ofisi", projeden konut almak isteen yatırımcının yaşam alanların kolaylıkla gezebilmesi için golf arabası hizmeti sunacak. Ofis, projenin dış cephesinde yer alacak ve yatırımcıya 100 bin metrekarelik dev proje alanını gezebilme şansı sunacak. 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat-liv Yapı
Proje Bilgisi: Kalekent