KaleKent'te teslim sevinci

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen KaleKent'te teslimler hafta sonu düzenlenen bir barbekü partisiyle kutlandı

KaleKent'te teslim sevinci

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığıyla Beylikdüzü'nde inşa edilen KaleKent projesinde teslimler hafta sonu düzenlenen bir barbekü partisiyle gerçekleşti. Toplam 840  daireden oluşan ilk etap teslimlerini Aralık 2016'da gerçekleştirilmesi planlanan ikinci etap teslimleri takip edecek. İkinci etapta ise 631 daire sahiplerini bulacak

KaleKent'te teslim zamanı
Az katlı mimari formu ve özel konumu ile yatırımcının ilgisini çeken KaleKent projesinde erken teslim gerçekleştirdiklerini hatırlatan Liv Yapı Yönetim kurulu Başkanı Sönmez Aydın, ikinci etap teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında gerçekleştirileceğini vurgulayarak:

". Yeşili ve oksijeni bol bir alanda yükselen projemizde 73 bin metrekare peyzaj alanı yer alıyor. Projeyi tamamen aile yaşantısı düşünülerek tasarladık. " dedi. 

KaleKent'te teslim sevinci

Farklı tipte daire seçenekleri
Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gül de, 1+1'den 4+1'e kadar değişen farklı daire seçenekleri içeren KaleKent projesinde birinci etabın yüzde 90'ının satıldığını hatırlattı. Gül, yatırım ve oturum amaçlı olarak inşa edilen projede kiralama firsatlarının da devam ettiğini vurgulayarak:

"Projede ticari üniteler en az konut kadar değer kazanıyor. Beylikdüzü’nün en işlek bölgelerinden biri olan Adnan Kahveci Mahallesi’nde büyüklükleri 52 metrekareden başlayıp 1.000 metrekareye kadar uzanan Kalekent’in 55 farklı ticari ünitelerinin satışına hızla devam ediyoruz" dedi. 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat-liv Yapı-3s Kale
Proje Bilgisi: Kalekent