Kalekim'den su kaçaklarına İZOSTOP ile çözüm

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, su kaçaklarını birkaç saniye içerisinde önleyen su tıkama harcı İZOSTOP ile etkili çözümler sunuyor

Kalekim'den su kaçaklarına İZOSTOP ile çözüm

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, su kaçaklarını birkaç saniye içerisinde önleyen su tıkama harcı İZOSTOP ile etkili çözümler sunuyor. 

Bodrumlar, temellerdeki perde duvarlar, betonarme su depoları ve beton borulardaki basınçlı suyun yanı sıra, sızıntı halinde gelen aktif su kaçaklarının yalıtım öncesi durdurulmasını ve tıkanmasını sağlayan İZOSTOP, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile kullanıldığı alanlarda mükemmel sonuçlar elde ediyor. 

Su geçirimsiz, hızlı priz alan ve aktif su kaçaklarını birkaç saniye içinde önleyen İZOSTOP, ayrıca boru ve kablo geçişleri ile kalıp içindeki gergi demiri boşluklarının doldurulması ve yalıtımında da kullanılıyor. 

Üzerine her türlü su yalıtım malzemesi uygulanabilen İZOSTOP, betonarme donatısını korozyona uğratmıyor.

Kalekim Hakkında
Kalekim A.Ş., yapı kimyasalları alanında üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye’de birinci, Avrupa’da ise 5’inci şirket konumundadır. İstanbul (2), Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin tesislerinde üretimini sürdüren Kalekim, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1973’ten bu yana seramik yapıştırıcısından su yalıtım çözümlerine, ısı yalıtımından boyaya, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine kadar geniş yelpazede üretim yapan Kalekim, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncülüğünü sürdürmektedir. 

Firma Bilgisi: Kalekim