Kalekim'den suya karşı etkin çözüm: İZOSEAL 2K

Kalekim tarafından geliştirilen İZOSEL2K ürünü, su ile temas eden yapılarda özel koruma sağlıyor. Ürün, binaları içten ya da dıştan koruma altına alıyor.

Kalekim'den suya karşı etkin çözüm: İZOSEAL 2K

Su ile temas eden yapıların içten (negatif) ve dıştan(pozitif) korumasını sağlayan İZOSEAL 2K+ ürünü, çimento esaslı su yalıtım ve beton koruma harcı özelliği taşıyor.  Ürün yapıların güvenliğini tehdit eden sızıntı ve yüzey sularına karşı içeride ve dışarıda özel bir koruma duvarı oluşturuyor.

İZOSEAL 2K+'dan her yapıya çözüm
Betona işleyen ve su geçirimsizliği sağlayan İZOSEAL 2K+, banyo, tuvalet ve duş gibi ıslak hacimli mekanlarda ve teras ile balkonlarda da kullanılabiliyor. Ürünün kullanım alanları arasında ayrıca, içme suyu depoları, temel ve perde duvarları da bulunuyor. Ürün, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine de rahatlıkla uygulanabilirken, tünel, havuz ve asansör çukuru ya da balık yetiştirme havuzları, hamam ve kaplıca gibi toplu kullanım alanlarında da hizmet verebiliyor.

İZOSEAL 2K+ nedir?
Kalekim Ar-Ge merkezi tarafından yapılan testlerde de, tam elastik su yalıtım ve beton koruma harcı ürünü olarak başarılı bir sonuç alınan ürün, emülsiyon polimer esaslı sivi bir bileşen olma özelliği taşıyor. Ürün su geçirimsizliği ve işlenebilirliği artırıcı kimyasal katkılar içeren çimento esaslı toz bileşen niteliği taşıyor. 

Ürün, beton üzerinde karbonatlaşmayı engelleyen yenilikçi bir ürün olarak, uygulama yapılan yüzeye fırça ve mala ile pratik bir biçimde tatbik edilebiliyor. 

Firma Bilgisi: Kalekim