Kaleseramik, yenilikçi ürünleri ile UNICERA’da

Kaleseramik; yenilikçi ürünleri 26 Şubat-02 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen UNICERA 26. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda

Kaleseramik, yenilikçi ürünleri ile UNICERA’da

26 Şubat 2014 / emlakwebtv
Kaleseramik, 26 Şubat-02 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen UNICERA’ya, ‘Banyo’ ve ‘Teknik’ konseptiyle hazırlanan 750 ve 135 metrekarelik iki ayrı stant ile katıldı. İtalyan Mimar Maurizio Molini ve Kaleseramik Konsept Tasarım ekibinin ortak çalışması ile hazırlanan stantlardaki rahat dolaşım alanları sayesinde, sergilenen en yeni ürün ve serilerin, alternatif kullanım alanlarından örnekler sunuldu. Kaleseramik’in marka kimlikleri doğrultusunda, minimal sunum konseptiyle tasarlanan ‘Banyo’ standı 3’üncü salonda (317-318), ‘Teknik’ standı ise 6’ncı salonda (619/B) tüketiciyle buluştu.

Kayan: “Kaleseramik; Avrupa’da 3’üncü, dünyada ise 12’nci sırada yer alıyor”
İleri teknoloji ile üretilen seramik ve banyo ürünleri ile her ihtiyaca yönelik estetik ve işlevsel çözümler sunduklarını ifade eden Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Avrupa’da 3’üncü, dünyada ise 12’nci sırada yer alan Kaleseramik olarak, sektörün amiral gemisi olmanın sorumluluğuyla, ‘trend belirleyici’, ‘işlevsel’, ‘çevreye dost’ ve ‘kaliteli’ kavramlarını ürünlerimize yansıtıyoruz. Ürün ve hizmet alanlarında yapacağımız yatırımlar ile marka, tasarım ve hizmet konularında sektörde öncülük yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Kale’den herkes için yepyeni bir tasarım deneyimi
Tasarım ve teknoloji açısından kullanıcı deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefleyen Kaleseramik, yeni tasarım uygulaması ‘Kale 360’ ile sektör bazında dünyada bir ilke imza attı. Herkes için yepyeni bir tasarım deneyimi yaşatan ‘Kale 360’, ilk kez fuarda tanıtılarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.