Kaliteli proje, çevresine değer katar

Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, "Urankent bölgesinin" sürekli değer kazanan bir lokasyon olarak dikkat çektiğini söyledi.

Kaliteli proje, çevresine değer katar

İnşa edilen projelerle değer kazanan Urankent bölgesinin Uransan A.Ş. yatırımları öncesinde oldukça bakir bir bölge olarak dikkat çektiğini belirten URansan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik: "Bölge şu anda değerini katlayarak artırıyor." dedi. 

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na en yakın projelerin lokasyonu
Çelik, Urankent 1. Etap Konutlarının inşa edilmesinin ardından bölgenin hareketlenmeye başladığını belirterek: "Ardından gelen, Prestij, Elit, Mirage Bahçe ve Royal Plus projelerinin tamamlanması ve Queen Park projesiyle birlikte bölge ciddi anlamda büyümeye başladı. Avrupa'nın en büyük tema parkı Ankapark'a konşu semtimiz aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na en yakın konut porjesi konumunda. İş merkezleri ve büyük otel yatırımlarıyla birlikte bölgedeki canlılık önümüzdeki günlerde de sürecektir..." dedi. 

Kaliteli proje, çevresine değer katar

Yakın lokasyonlarda arsalar 5 kat değer kazandı
Uransan projelerinin ardından bölgenin değerinde ciddi bir artış yaşandığını ve 1 kilometre yarı çapındaki bir alanda arsa değerinin 5 kata yakın arttığını belirten Çelik:

"Yaklaşık 20 yıldır bu bölgede proje üretiyoruz ve bu bölgenin yakınındaki arsalar ciddi olarak değer kazandı. Anadolu Bulvarı’nın açılmasıyla ulaşımı oldukça kolaylaşan bölge yatırımcıya da kazanç sağlıyor. Uransan olarak böylesine önemli bir bölgeyi Ankara’ya kazandırdık. Semtimizin gelişmesine öncü olduğumuz için gurur duyuyoruz. Urankent’teki projelerimizi sürdürmeye de devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Uransan Holding