Kameroğlu Beylikdüzü Projesi

Kameroğlu İnşaat güvencesi ile İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Kameroğlu Beylikdüzü projesinin Mayıs ayında satışa çıkması bekleniyor

Kameroğlu Beylikdüzü Projesi

Kameroğlu İnşaat güvencesi ile İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Kameroğlu Beylikdüzü projesinin Mayıs ayında satışa çıkması bekleniyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan proje Beylikdüzü merkezde Bizimkent Sitesi'nin yanında yükseliyor. 

112 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Kameroğlu Beylikdüzü projesinde arka parselde bir hastaneye yer verilecek. Aynı parsel üzerinde yer alacak olan konutlar 1+1 ve 2+1, diğer parselde yer alacak konutlar ise 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde olacak. Yapım aşamasında olan projenin ismi ise henüz belirlenmedi. 

Çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve okul gibi sosyal olanakların yer alacağı Kameroğlu İnşaat Beylikdüzü projesinde 1400 adet konut ve 110 mağaza yer alacak. Projenin 2,5 - 3 yılda tamamlanması planlanıyor. 

Detayları henüz belirlenmeyen projede metrekare birim fiyatlarının 4 bin 750 TL'den başlaması bekleniyor. Mayıs ayında satışa çıkması planlanan projenin ödeme seçenekleri de henüz belirlenmedi. Kameroğlu İnşaat daha önce Hadımköy'de Palican Hill Ihlamur Evleri projesine imza atmıştı. 

Firma Bilgisi: Kameroğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Kameroğlu Beylikdüzü