Kampüs City Projesi

Kampüs City projesi Çanakkale'de Emek İnşaat tarafından 1500 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Kampüs City Projesi

Kampüs City projesi Çanakkale'de Emek İnşaat tarafından 1500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1 dairelerin bulunduğu Kampüs City projesi Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü'ne yürüme mesafesinde inşa ediliyor. Kampüs City projesi satılık daire büyüklükleri 55 metrekare olarak veriliyor. 

Kampüs City projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde açık otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; kombi ve balkon. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Kampüs City projesi 2015 yılının sonlarında teslim edilecek. 

Kampüs City projesi fiyatlarının ise 70 bin lira ile 75 lira arasında olması bekleniyor. Projede uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Kampüs City projesi fiyatları ve ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Çanakkale'nin giderek artan öğrenci nüfusunu karşılamak amacıyla da inşa edilen Kampüs City projesinde dairelerin eşyalı olarak kiraya verilmesi durumunda daha çok talep olması bekleniyor. Üniversitelerin eğitime başladığı tarihlerde teslim edilmesi bekleniyor. 

1+1 tipinde olan proje 6 katlı birleşik 2 bloktan oluşuyor. Dairelerin net alanı 45 metrekare büyüklüğünde. Projede toplam 48 daire yer alıyor. 24 saat kamera ile izlenecek olan Kampüs City projesi üniversitelilerin dikkatini çekmiş durumda. 

Kampüs City projesi adres bilgisi : İsmetpaşa Mahallesi Pirireis Caddesi No: 108 Merkez-Çanakkale

Kampüs City projesi iletişim bilgileri
Telefon : 0530 665 64 34
Web adresi : www.portfolio.sineness.com
E-posta adresi : emek_insaat@hotmail.com

Firma Bilgisi: Emek Inşaat
Proje Bilgisi: Kampüs City