Kanyon Park'ta vade farksız 60 ay taksit imkanı

İttifak Holding'in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı güvencesiyle Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirilen Kanyon Park'ta ev sahibi olmak isteyenlere vade farksız 60 ay taksit imkanı sunuluyor

Kanyon Park'ta vade farksız 60 ay taksit imkanı

İttifak Holding'in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı güvencesiyle Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirilen Kanyon Park'ta ev sahibi olmak isteyenlere vade farksız 60 ay taksit imkanı sunuluyor. Projede fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor. 

Keyifli bir yaşam 

Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirilen Kanyon Park projesi 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 gibi zengin yaşam seçeneklerine sahip konut, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarıyla ev sahibi olmak isteyenleri kazançlı bir yatırıma, keyifli bir yaşama davet ediyor.

 

Kanyon Park'ta vade farksız 60 ay taksit imkanı

 

260 bin TL'den başlayan fiyatlar

Ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanya kapsamında Kanyon Park’taki peşin alımlarda 260 bin TL’den başlayan fiyat avantajlarıyla birlikte vade farksız 60 ay taksit olanakları da bulunuyor. Toplamda 26 bin 200 metrekare alan üzerinde hayat bulacak Kanyon Park projesinde 14 farklı tipte toplam 98 konut yer alıyor.

Cazip bir yatırım fırsatı

Sosyal tesis, ticari alan ve konutlar ile karma bir yaşam projesi olma özelliği taşıyan Kanyon Park lokasyonuyla da farklılık yaratıyor.  Ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarının düşünüldüğü Kanyon Park’ta sağlıklı bir yaşam için fitness ve plates salonu ile birlikte bay bayan sauna ve masaj odası gibi donatılar da bulunuyor. Sunduğu tüm bu imkanlarla huzurlu bir aile yaşantısı vaat eden Kanyon Park, düzenlenen kampanya ile birlikte cazip bir yatırım fırsatı olarak da öne çıkıyor.

Firma Bilgisi: Seha Yapı
Proje Bilgisi: Kanyon Park