Kapalı ofislerde çalışanlara müjde! Workinton plaja şube açtı

İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton, Kilyos BURCBeach'te şube açtı. Workinton kullanıcıları, BURCBeach'te bilgisayarları ile güneşlenip, terasta minderlerin üzerine çalışma keyfi yaşıyor

Kapalı ofislerde çalışanlara müjde! Workinton plaja şube açtı

İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton Kilyos BURCBeach'te şube açtı. Workinton kullanıcıları, BURCBeach'te bilgisayarları ile güneşlenip, terasta minderlerin üzerine çalışma keyfi yaşıyor. 

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nin (BÜMED), Kilyos Sarıtepe Kampüsü'nde faaliyet gösteren BURCHBeach, mobil çalışanların kaçış noktası oldu. Workinton ve BÜMED arasında yapılan anlaşmayla, BURCBeach'te 40 metrekarelik bir ofis alanı oluşturuldu. 25 çalışana aynı anda hizmet verecek olan BURCBeach Workinton, çalışanların öğle arasında denize girme hayalini gerçekleştiriyor. 

Kapalı ofislerde çalışanlara müjde! Workinton plaja şube açtı

Workinton CEO’su Gökhan Beydoğan, kuruluş amaçlarının sayısı 8 milyona varan mobil çalışanı mutlu etmek olduğunu söyleyerek, “Yazın sıcağından bunalanlara deniz, kum ve güneş alternarifi sunuyoruz. İş dünyası gelişiyor ve ortaya yeni talepler çıkıyor. Biz de bu ihtiyaçları gözetiyor, çalışanların daha verimli olması için fiziksel, ruhsal ve sosyal ortamları hazırlıyoruz” dedi. 

BURCBeach Workinton, haftanın bütün günlerinde Workinton üyelerini ağırlıyor ve mobil çalışanlar sadece mayo ve bilgisayarlarını alarak, çalışmanın en serin halini deneyimlemiş oluyor. 

Kapalı ofislerde çalışanlara müjde! Workinton plaja şube açtı

İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton 

Workinton'da herkes daha iyi çalışır. Workinton, çalışan nüfusun yoğun olduğu yerlerde yer alır. Workinton’da, zihni çalıştırırken vücudu rahat ettiren mobilyalar bulunur. Workinton’da, iş hayatının gerektirdiği tüm teknik altyapı sağlanır. Workinton’da çalışanlar arasındaki verimli iş birlikleri ortamı hazırlanır. Workinton’da serbest ve mobil çalışanlar konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışır. Workinton’da hazır ve sanal ofislerde girişimciler ve küçük işletmeler prestijli ofise sahip olur. Workinton uydu ofislerde büyük firmalar başarıya giden yolda çalışan sadakatini artırır, ofis giderlerini düşürür

Firma Bilgisi: Workinton