Kapılarınızı UV ışınlarından koruyun

İnovatif ürünleri ile güvenlik sistemlerinde rakipsiz Sur Çelik Kapı'nın camın 100 yıllık dayanıklılığını arkasına alarak ürettiği Glasscom ve Otantica serisi malzemesindeki alüminyum sayesinde güneşten yayılan ultraviole ışınları absorbe ediyor

Kapılarınızı UV ışınlarından koruyun

İnovatif ürünleri ile güvenlik sistemlerinde rakipsiz Sur Çelik Kapı'nın camın 100 yıllık dayanıklılığını arkasına alarak ürettiği Glasscom ve Otantica serisi malzemesindeki alüminyum sayesinde güneşten yayılan ultraviole ışınları absorbe ediyor. 

Ultraviole ışınlarını geçirmiyor

Sur Çelik Kapı'nın Glasscom ve Otantica serisi, malzemesinde bulunan alüminyum sayesinde güneşten yayılan ultraviole ışınları 10-15 yıl süre boyunca absorbe ediyor. Kullanılan alanlara yakınlık ve dinginlik katan Glasscom ve Otantika, çelik üstüne alüminyum, kanat kısmı ise cam ve doğal taşların kullanılması ile ortaya çıkmasının ötesinde farklı stiller oluşturmak ve yaşam alanlarını özel kılmak isteyenlerin tercihi oluyor. 

Kapılarınızı UV ışınlarından koruyun

Evinizdeki şıklığı güvenlik ile buluşturuyor

Glasscom ve Otantika, cam, doğal taş ve alüminyumun eşsiz uyumuna ev sahipliği yaparak, evinizdeki şıklığı güvenlikle buluşturuyor. 14'lü merkezi kilit sistemi kullanarak güvenliği en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinen Sur Çelik Kapı, Glasscom ve Otantika ile kullanıcısına güvenli bir hayat sunuyor. 

Firma Bilgisi: Sur Çelik Kapı