Karamürsel İznik Yolu Konakları

Karamürsel İznik Yolu Konakları daire sahiplerine huzurlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralıyor

Karamürsel İznik Yolu Konakları

Karamürsel İznik Yolu Konakları daire sahiplerine huzurlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralıyor. 10 blokta 3 kattan oluşan 60 adet dairenin yer aldığı Karamürsel İznik Yolu Konakları'nın etrafı yeşil alanlar ile kaplı. 

Karamürsel İznik Yolu Konakları daire büyüklükleri 120 metrekare ile 179 metrekare arasında değişiyor. Bölgenin en sağlam zeminlerinden biri olan yerde inşa edilen projede radye temel yöntemi kullanılmış. 

Site girişi güvenlikli ve uzaktan kumandalı otopark giriş kapısı bulunuyor. Projede yürüme yolları, otopark alanları, payzaj, ağaçlandırma, çocuk parkı, doğa ve deniz manzarası yer alıyor. 

Karamürsel İznik Yolu Konakları daire özellikleri ise şöyle; dairelerde çelik kapı, amerikan panel iç kapılar, granit mutfak tezgahı, kapı diyafon sistemi, merkezi tv sistemi alt yapısı, salonlarda laminat parke, kartonpiyer perdelik, her daireye telefon ve ads için tesisat gibi özellikler bulunuyor. 

Karamürsel İznik Yolu Konakları, çarşıya, ulaşım noktaları ve eğitim kurumlarına yürüyüş mesafesinde kalıyor. Körfez Köprüsü'ne ise sadece 5 dakika uzaklıkta. İznik Yolu Konakları'ndan Körfez Köprüsü'nün tamamlanması ile birlikte İstanbul'a ulaşım sadece 30 dakika olacak. 

 

Proje Bilgisi: Karamürsel Iznik Yolu Konakları