Karat 34 projesinde satışlar başladı

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı imzası taşıyan Karat 34 projesinde satışlar başladı

Karat 34 projesinde satışlar başladı

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı imzası taşıyan Karat 34 projesinde satışlar başladı. Yenibosna'da yükselecek olan Karat 34 projesinin 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyır. 470 adet konut ve 151 adet ticari ünitenin yer alacağı Karat 34, 35 dönüm arsa alanı üzerinde kuruluyor. Yenibosna Karat 34 projesi fiyatları, daire büyüklükleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. 

Karat 34 projesinden konut sahibi olacaklara sunulan sosyal donatılar içerisinde; güvenlik, süs havuzu, açık havada yürüyüş imkanı, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. Yenibosna'da hayat bulan Karat 34, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika mesafede konumlanıyor. Projenin, Yeşilköy sahile, Edirne Yolu'na ve TEM'e bağlantıları bulunuyor. Basın Ekspres Yolu'na cepheli olan pojenin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Nisan içerisinde lansmanı gerçekleşecek olan Karat 34 projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Karat 34 Yenibosna projesinin lansmanı 15 Nisan 2016 Cuma günü gerçekleşecek. 

Karat 34 nasıl ortaya çıktı? 

Emlak Konut'un İstanbul Bahçelievler Yenibosna Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım işi kapsamında yükselen Karat 34 Yenibosna projesinin arsa ihalesinin Baş Yapı ve Doğa Şehircilik ortaklığı kazanmıştı. Arsanın ilk oturumu 27 Ekim 2014 tarihinde yapıldı. 13 firmanın teklif sunduğu ilk ihalede en yüksek teklif Kuyaş Kuyumcukent Gayrimenkul'den geldi. 3 Kasım 2014 tarihindeki ikinci oturumda ise Baş Yapı ve Doğa Şehircilik ortaklığının 440 milyon lira teklifi kazandı.

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34