Karat 34 satışta!

Emlak Konut GYO güvencesi ile Doğa Şehircilik ve Baş Yapı ortaklığında hayata geçirilen Karat 34 satışa çıkarıldı

Karat 34 satışta!

Emlak Konut GYO güvencesi ile Doğa Şehircilik ve Baş Yapı ortaklığında hayata geçirilen Karat 34 satışa çıkarıldı. Bir süredir ön talep toplama aşamasında olan Karat 34 Yenibosna projesinin lansmanı bugün yapıldı. Yenibosna'da hayata geçirilen proje Basın Ekspres Yolu, E-5 ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Yenibosna Karat 34 projesi, 3'ü rezidans 3'ü ofis olmak üzere toplam 6 bloktan meydana geliyor. Projede, stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçeneklerinden oluşan toplam 470 konut, 128 adet ofis ve 28 adet ticari ünite yer alıyor. Projede daireler 28,5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişiyor. 

 

Karat 34 satışta!

 

Zengin sosyal donatılar

Her bloğun kendine özel merdiven ve asansörlerden oluşan ana giriş holleri ve lobi alanları mevcut. Tüm ofis, konut ve ticari ünitelerin kullanımı için yeterli kapasitede otopark da projede yer alıyor. Proje içinde tüm kullanıcılara hitap eden bir de sosyal tesis yer alıyor. Bu tesis, bünyesinde pek çok fonksiyonu barındırıyor. Sosyal tesis; konferans salonu, seminer odaları ile kültürel, sosyal ve profesyonel çeşitli aktivitelere hizmet edecek ve hem ofislere hem de konutlara hitap edecek şekilde planlandı. Bünyesinde sauna, hamam, masaj ve buhar odaları, yüzme havuzu, soyunma ve duş odaları bulunuyor. Bunun yanı sıra özel dekore edilmiş fitnes-gym ve kişiye özel antrenman yapmaya olanak sağlayan stüdyolar da mevcut. 

 

Karat 34 satışta!

 

Leed sertifikalı peyzaj ile bütünleşen, tüm kullanıcılara hitap eden açık alanda konuşlanan kafe alanları da projede yer alıyor. Basın Ekspres Yolu’yla E-5’e cephesi olan Karat 34, Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede olup Edirne Yolu’na bağlantıları da bulunuyor. Temmuz 2017’de teslim edilmesi planlanan Karat 34’ten konut ya da ofis almak isteyenler için lansman kapsamında 36 aya kadar 0 (sıfır) faiz ile satış seçenekleri bulunuyor. Karat 34 fiyatları yüzde 18 KDV dahil 229 bin TL'den, Karat 34 ofis fiyatları ise yüzde 18 KDV dahil 874 bin TL'den başlıyor. 

 

Karat 34 satışta!

 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34