Karat 34 Yenibosna projesi!

“Yeşil Bina” sertifika sistemlerinden olan Leed Gold Sertifikası’na aday Karat 34 Yenibosna projesi, rezidans ve ofis bloklarından oluşuyor

Karat 34 Yenibosna projesi!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  güvencesiyle Doğa Şehircilik ve  Baş Yapı tarafından inşa edilen Karat 34, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçelievler İlçesi, Yenibosna Merkez Mahallesi’nde konumlanıyor.

Toplam 21 bin 438 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Karat 34 Yenibosna, 3’ü ofis ve 3’ü rezidans olmak üzere toplam 6 blok halinde yükseliyor. Projede 1+0’dan 3+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte daire seçeneği yer alıyor.

Karat 34 Yenibosna projesinde bulunan 1+0 dairelerin alanı 28 metrekare; 1+1 dairelerin alanı 55 metrekare, 58 metrekare ve 91 metrekare; 1+1 dubleks dairelerin alanı 87 metrekare; 2+1 dairelerin alanı 92 metrekare ve 129 metrekare; 3+1 dairelerin alanı ise 267 metrekare. 

Karat 34 Yenibosna’nın ayrıcalıkları;

- Radye jeneral temel,
- Merkezi ısıtma ve sıcak su üretimi ısı istasyonu,
- Depreme dayanıklı bina tasarımı ve inşaatı,
- Kapalı otoparklarda duman egzoz havalandırma sistemi,
- Renkli görüntülü intercom sistemi
- Asansörlerle otoparktan katlara ulaşım imkanı.

Atatürk Havalimanı'nın hemen yanı başında yükselen Karat 34; E - 5 ve bağlantı yolları, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Alışveriş ve sosyal alanlar, eğitim ve sağlık kurumları, uluslararası kongre ve fuar alanı, ticaret merkezleri yakın mesafede bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34