Karat 34 Yenibosna'da yükselecek!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı güvencesi ile hayata geçirilecek olan Karat 34 Yenibosna projesinde ön talep toplanıyor

Karat 34 Yenibosna'da yükselecek!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı güvencesi ile hayata geçirilecek olan Karat 34 Yenibosna projesinde ön talep toplanıyor. Yenibosna'da 35 dönümlük arsa üzerinde inşa edilen Karat 34 projesi 470 konut ve 151 ticari üniteden oluşuyor. 

Karat 34 projesinin sosyal olanakları arasında; güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve kameralı güvenlik bulunuyor. 5 blok olarak tasarlanan projede konut büyüklükleri ve tipleri henüz belirlenmedi. Projenin dairelerinde ise balkon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özelliklerin bulunması bekleniyor. 

İstanbul'un en gözde lokasyonlarından olan Yenibosna'da yükselen Karat 34, E-5'in yanında, Basın Ekspres Yolu'na ise cepheli bir konumda yükselecek. Ön talep toplanan Karat 34 fiyatları ve ödeme seçenekleri önümüzdeki günlerde belli olacak. 

Karat 34 Yenibosna projesinde ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinden bilgi talep formu doldurabiliyor. Karat 34 Doğa Şehircilik ve Baş Yapı imzası taşıyor. 

Karat 34 nasıl ortaya çıktı? 

2018 yılı Aralık ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Karat 34, Emlak Konut'un İstanbul Bahçelievler Yenibosna Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi kapsamında inşa ediliyor. Projenin arsa ihalesini Baş Yapı ile Doğa Şehircilik ortaklığı kazanmıştı. Arsanın ilk oturumu 27 Ekim 2014 tarihinde yapıldı. İhalenin ilk oturumunda 13 firma teklif sunmuştu. 3 Kasım 2014 tarihindeki ikinci oturumda ise Baş Yapı ve Doğa Şehircilik 440 milyon lira teklif ile arsanın sahibi oldu. 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34