Karat 34 Yenibosna’nın ön talep toplama süreci başladı!

Bahçelievler Yenibosna’da yükselecek olan Karat 34 projesi için web sitesi üzerinden ön talep toplanıyor

Karat 34 Yenibosna’nın ön talep toplama süreci başladı!

TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Doğa Şehircilik ile Baş Yapı işbirliğinde hayat geçirilecek olan Karat 34, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçelievler ilçesine bağlı Yenibosna semtinde yer alacak.

Ön talep toplama süreci başlayan Yenibosna Karat 34, 470 adet daire ile 15 adet ticari birimden meydana gelecek. Toplam 621 adet bağımsız birime yer verilecek olan proje, önümüzdeki günlerde resmi satışa sunulacak.

Toplam 36 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanacak olan Bahçelievler Karat 34’te beş blok yükselecek. Yapı ruhsatı 25 Ocak 2016 tarihinde alınan proje, bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayacak.

İnşaat çalışmaları Doğa Şehircilik tarafından yapılacak olan Karat 34 Yenibosna’nın satış faaliyetleri ise Baş Yapı tarafından yürütülecek. Projede dairelerin yanı sıra lüks ofis katlarına da yer verilecek.

Doğa Şehircilik Karat 34 projesi; Wedding World Kuyumcukent Alışveriş Merkezi’ne, Tem otoyoluna, E-5 karayoluna, Atatürk Havalimanı’na, Adli Tıp Kurumu’na, Özel Nisa Hastanesi’ne ve Eskidji Müzayede Evi’ne yakın mesafede olacak.

 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34