Karat 34'ten bahar kampanyası

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Karat 34'te bahar kampanyası başladı

Karat 34'ten bahar kampanyası

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Karat 34'te bahar kampanyası başladı. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuluyor. 

İstanbul Avrupa Yakası'nda Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen Karat 34 projesi, toplam 470 adet konut, 123 adet ofis ve 28 adet ticari üniteden medyana geliyor. 3'ü rezidans, 3'ü ofis olmak üzere 6 blok halinde yükselen projede stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire tiplerine yer veriliyor. Projede daire büyüklükleri ise 28,5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. 

Karat 34'ten bahar kampanyası

Bahar kampanyası ile ödeme kolaylıkları 

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat imzası taşıyan Karat 34 projesi bahar mevsimini ödeme kolaylıkları ile karşılıyor. Karat 34 projesinin bahar kampanyası kapsmaında konut alıcılarına 36 ay sıfır faiz ile konut ve ofis sahibi olma imkanı sunuluyor. Karat 34 fiyatları konutlarda 229 bin TL'den, ofislerde ise 874 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Karat 34'ten bahar kampanyası

Teslimler 2017'de başlayacak

2017 yılının Temmuz ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Karat 34 projesinde hem konut hem de ofis alıcılarına hitap eden sosyal tesisler bulunuyor. Projede, konferans, seminer odaları, yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj, buhar odaları, soyunma ve duş odaları, fitness-gym ve kişiye özel antrenman yapılabilecek stüdyolar bulunuyor. 

Sağlık kurumları, alışveriş merkezleri, uluslararası kongre ve fuar alanı, ticaret merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Karat 34 Yenibosna, TEM ve E-5'in kesişme noktasında, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34