Karat34 projesinde inşaat başladı

İstanbul Avrupa Yakası'nda konumlandırılan Karat34 projesinde altyapı çalışmaları başladı. Projenin lansmanı Nisan ayında gerçekleştirilecek

Karat34 projesinde inşaat başladı

İstanbul Avrupa yakasının en yeni projelerinden biri olan Karat34'te alt yapı çalışmalarına start verildi. 3 rezidence ve 3 ofis blokundan oluşacak projenin lansmanı Nisan 2016 tarihinde yapılacak.

Karat34'te ön talep başladı
İstanbul Avrupa Yakası'nın en kritik lokasyonlarından biri üzerinde inşaat çalışmalarına başlanan Karat34 Atatürk Havalimanı'nın tam karşısında hayata geçecek. Proje E-5 ve TM otoyollarının kesiştiği noktada inşa edilecek. Projenin altında Başyapı ve Doğa Şehircilik'in imzası bulunuyor. Karat34 Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle inşa ediliyor. 

Karat34 farklı konut ve ofis bloklarından oluşacak. Bünyesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler içerecek. Projeyle ilgili bilgi veren Doğa Şehircilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı, toplam 21 bin 799 metrekarelik inşaat alanı üzerinde toplam 6 blok inşa edileceğini söyledi. Ayvacı:

"Karat34’te; 470 adet konut, 124 adet ofis ve 27 ticari ünite bulunuyor. Ünitelere özel yeterli kapasitede otopark ve depo alanlarına sahip bulunan projemiz bünyesinde; tüm kullanıcılara hitap eden sosyal tesis, konferans salonu, seminer odaları, sauna, hamam, masaj ve buhar odaları, 320 m²’lik yüzme havuzu, fitness ve kişiye özel antrenman stüdyoları da yer alıyor" dedi. Proje yeşil alan olanaklarıyla da dikkat çekiyor. 

Basın Ekpres Yolu'a ve E-5'e cephesi bulunan Karat34, Atatürk Havalimanı'na 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Projede 7. katta itibaren havalimanı pisti manzarasına yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: baş yapı
Proje Bilgisi: Karat34