Kardiyum AVM'den amatör futbola yatırım

Kardiyum Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu sezon Alemdağ Spor Kulübü’ne sponsor oldu

Kardiyum AVM'den amatör futbola yatırım

Çok sayıda sosyal sorumluluk porjesine ev sahipliği yapan Kardiyum Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu sezon Alemdağ Spor Kulübü’ne sponsor oldu. Çekmeköy ve çevresinin buluşma mekânı olan Kardiyum ve genç sporcular yetiştiren Alemdağ Spor Kulübü, yeşil beyazlı formayı Bölgesel Amatör Lig’e çıkartmayı hedefliyor.

Sosyal sorumluluk projeleri
Taşdelen’de hizmet veren Kardiyum Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Çekmeköy’de alışveriş dünyasının en renkli duraklarından biri… Bölge halkının yararlanabileceği birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan AVM, kan toplama etkinlikleri, kariyer günleri, kadın derneklerinin kermesleri ve birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Kardiyum AVM Alemdağ Spor sponsoru oldu

Gençlerin futbol tutkusunu destekleyen Kardiyum’un bu sezon gerçekleştirdiği önemli etkinliklerden biri de ilçenin başarılı futbol takımı Alemdağ Spor’un yanında yer almak. Alemdağ gençleri tarafından 1958 yılında kurulan Alemdağ Spor Kulübü, 1989 yılında dernek haline geldi. Kulüp, bölgedeki gençleri sporla tanıştıran ve başarılı gençler yetiştiren bir okul olma misyonuna sahip. Bugüne kadar birçok başarıya imza atan ve Çekmeköy’ü temsil eden takım, yeşil beyazlı formasıyla önce İstanbul Süper Amatör Lig’de kendi grubunda şampiyonluğu, sonrasında ise Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı hedefliyor. Kardiyum Alışveriş Merkezi, sporcuların tüm sportif malzeme ihtiyaçlarını karşılayarak bu şampiyonluk hedefine destek olacak.