Kare tasarımlar Grohe Euphoria Cube’da

Grohe, kare tasarımlı Euphoria Cube ve Euphoria Cube+ serilerini pazara sürüyor. Ürünler Eurocube batarya serisi için de tamamlayıcı oluyor

Kare tasarımlar Grohe Euphoria Cube’da

10 Ocak 2013 / emlakwebtv
Grohe, çok farklı müşteri tercihlerine yönelik banyo deneyimini geliştirmek için yaratılan ilgi çekici minimalist tasarımlı Euphoria Cube ve Euphoria Cube+ serilerini pazara sunuyor. Euphoria Cube serisindeki reçineden yapılma duşlar yine tam kare tasarımıyla en saf sadeliğin temsilcisi Eurocube batarya serisini tamamlıyor. Daha özel seçenekler ise Euphoria Cube+ serisinde. Bir sabit set, bir el duşu ve buna uygun bir duvar askısı bulunan bu duşlar keskin hatlı Allure Brilliant bataryalarıyla da ideal uyum sağlıyor.

Su kullanımında fonksiyonelliğin yanı sıra yenilikçi tasarıma, ileri teknolojilere ve en yüksek kalite düzeyine odaklanan Grohe’nin bütün duşlarında suyu duş başlığının her bir çıkış ucundan eşit şekilde püskürme sağlayan Grohe DreamSpray® teknolojisi bulunuyor. Duşun dış yüzey sıcaklığının seçilen su sıcaklığını aşmamasını sağlayan Grohe CoolTouch® teknolojisi de yanık riskini önleyerek güvenli kullanım rahatlığı sağlıyor. Duş keyfinden ödün vermeden su tüketimini azaltmak ise Grohe EcoJoy® teknolojisinin özünü oluşturuyor. Krom yüzeylerin parlaklığının yıllar boyu korunmasını ise Grohe StarLight® teknolojisi sağlıyor.