Karmir'den kişiye özel ödeme planı

Kayserililer’e doğayla iç içe, villa konforunda modern bir hayat tarzı sunan 'Karmir Life', müşterilerine özel ödeme planları geliştirdi

Karmir'den kişiye özel ödeme planı

Karmir Life Ödeme Sistemi ile, ödeme planı ve seçenekleri birlikte oluşturularak, bu özel projede ev sahibi olma imkanı sunuyor.  İster 30 ay vadeli aylık 2 bin euro ödeme seçeneği, ister peşin ödeme indirimi, istenirse taksitsiz ara ödemeler şeklinde pek çok plan yer alıyor.  Her bütçeye uygun seçeneğin yer aldığı sistemde, insanlar kendilerine uygun bir ödeme planını seçerek,  kendi koşullarına uygun şekilde hayallerindeki eve sahip olabilecekler. 

Karmir Life

İstenen koşulda ev sahibi olunabilecek
Karmir Yapı Halkla İlişkiler Müdürü Eda Murat; "Karmir Yapı'nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmek. Bu kapsamda, kişiye özel ödeme sistemimizin yanı sıra onların kararlarını kolaylaştırmak amacıyla yeni ödeme planları oluşturduk. Bu planlardan kendilerine uygun olanları seçerek ekonomik olarak zorlanmamasını sağlıyoruz.Böylece, istedikleri eve istedikleri koşullarda sahip olmalarını sağlıyoruz." şeklinde konuştu.

7.100 m²'lik alan üzerine kurulu olup, sitenin % 85'I yeşil alandan oluşan Kayseri'nin ilk gerçek site projesi “Karmir Life”; 700 m² yapay göleti, yürüyüş parkurları, açık toplantı alanları, çocuk parkları, spor alanları ve her dairede iki araçlık kapalı ve ayrıca açık otopark imkanı ile modern hayatın gerektirdiği her türlü imkanı sunuyor.