Karmir Life satışa sunuluyor

Karmir Yapı, doğal hayatı modern çizgiler ile buluşturduğu projesi "Karmir Life"ı satışa sunuyor

Karmir Life satışa sunuluyor

16 Haziran 2014/Emlakwebtv
Kayseri'nin gerçek site projesi olarak dikkat çeken Karmir Life, toplamda 7 bin 100 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 40 daireden oluşan Karmir Life’da tüm daireler 4+1 olup, sitenin % 85'ini yeşil alan oluşturuyor. 

Karmir Yapı Halkla İlişkiler Müdürü Eda Murat; “Karmir Yapı’nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmektir. Bu kapsamda, bölge ve ülke ölçeğinde farklı ve aranan projelerle, inşaat  kalite ve güvenin simgesi olarak konumlanmayı hedefliyoruz.  Değişen global koşullar içinde insanların hem bireyselliğini doyasıya yaşamaları hem de toplum yaşantılarının kalitesini artırmaya yönelik olarak hayata geçirdiğimiz Karmir Life, bu anlamda Kayseri için çok değerli bir yatırım oldu.”şeklinde konuştu. 

Toplumun sosyal ve ekonomik yaşantılarındaki değişiklikleri sürekli takip ederek oluşturulan Karmir Life; 700 m²’lik  yapay göleti, yürüyüş parkurları, açık toplantı alanları, çocuk parkları ve spor alanları ile doğayla içiçe özgür bir yaşam sunuyor. 

"Karmir Life satışa sunuluyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Karmir Life satışa sunuluyor

Karmir Life satışa sunuluyor

Karmir Life satışa sunuluyor

Karmir Life satışa sunuluyor

Proje Bilgisi: Karmir Life