Karmir Life'tan kişiye özel ödeme

Kayseri'de hayata geçirilen 'Karmir Life' kişiye özel ödeme planlarıyla dikkat çekiyor

Karmir Life'tan kişiye özel ödeme

Kayseri'de hayata geçirilen 'Karmir Life' kişiye özel ödeme planlarıyla dikkat çekiyor. Doğa ile iç içe modern hayata adapte olmuş villa konseptinde geliştirilen projeye özgü ödeme sistemleri ile, yatırımcılara farklı ödeme fırsatları sunuluyor.

Karmir Life Ödeme Sistemi
Ödeme planı ve seçenekleri oluşturulan Karmir Life projesinde yatırımcı, iste 30 ay vadeli aylık 2 bin euro ödeme seçeneğinden, isterse peşin ödeme indirimi ve taksitsiz ara ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Karmir Yapı Halkla İlişkiler Müdürü Eda Murat:

Karmir Life

'Karmir Yapı'nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmek. Bu kapsamda, kişiye özel ödeme sistemimizin yanı sıra onların kararlarını kolaylaştırmak amacıyla yeni ödeme planları oluşturduk. Bu planlardan kendilerine uygun olanları seçerek ekonomik olarak zorlanmamasını sağlıyoruz.Böylece, istedikleri eve istedikleri koşullarda sahip olmalarını sağlıyoruz.' şeklinde konuştu.

Kayseri'nin ilk site projesi
7.100 m²'lik alan üzerine kurulu olup, sitenin % 85'I yeşil alandan oluşan Kayseri'nin ilk gerçek site projesi 'Karmir Life'; 700 m² yapay göleti, yürüyüş parkurları, açık toplantı alanları, çocuk parkları, spor alanları ve her dairede iki araçlık kapalı ve ayrıca açık otopark imkanları içeriyor.

"Karmir Life'tan kişiye özel ödeme" Başlıklı Haberin Galerisi

Karmir Life'tan kişiye özel ödeme

Karmir Life'tan kişiye özel ödeme

Karmir Life'tan kişiye özel ödeme

Karmir Life'tan kişiye özel ödeme

Proje Bilgisi: Karmir Life