Karneler çocuklardan, hediyesi Optimum Outlet’ten

İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan tüm Optimum Outlet’lerde yapılan ‘karne şenliği’, 21 Haziran 2013 tarihine kadar devam edecek

Karneler çocuklardan, hediyesi Optimum Outlet’ten

17 Haizran 2013 / emlakwebtv
Optimum Outlet, 14 Haziran 2013 Cuma günü karne heyecanı yaşayan tüm çocuklara, birbirinden güzel ve eğlenceli hediyeler armağan ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan tüm Optimum Outlet’lerde yapılan ‘karne şenliği’, 21 Haziran 2013 tarihine kadar devam edecek. Böylece çocuklar, bir eğitim ve öğretim yılının yorgunluğunu daha Optimum Outlet’te atacak. ‘Danışma Bankosu’na gelip karnesini gösteren tüm çocuklar, bu renkli eğlence dünyasına adım atacak ve sürpriz hediyeler kazanacak.

Çocuklar için çok çeşitli hediyeler bulunuyor
Çocuklara armağan edilecek hediyeler arasında ise; buz pisti, sinema, 5D sinema, tırmanış duvarı, motor sporları simülatörü biletleri, kum boyama gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra her yaşa uygun hikaye kitapları ve DVD filmler de bulunuyor.

Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.