Karre, kendinden sonrakilere ilham veriyor

VİKO’nun minimal formuyla kısa zamanda kullanıcıların öncelikli tercihleri arasına giren ürünü Karre, tasarımcılara ve dekorasyonlara ilham vermeye devam ediyor

Karre, kendinden sonrakilere ilham veriyor

09 Temmuz 2013 / emlakwebtv
VİKO’nun minimal formuyla kısa zamanda kullanıcıların öncelikli tercihleri arasına giren ürünü Karre, tasarımcılara ve dekorasyonlara ilham vermeye devam ediyor.Zarafetini yalınlığından alan Karre, seçkin renkleriyle ve keskin hatlarıyla öne çıkıyor. Bununla birlikte uygulandığı alanlarda bütünlüğün uyumlu bir parçası oluyor. Her duvar rengini tamamlayan, her mobilya zevkiyle örtüşen, her eve ve her ofise özel bir hava katan, anahtar ve priz tasarımı beklentilerine karşılık veren Karre, bu alanda büyük bir eksikliğe cevap veriyor.

Minimalizm karre şeklinde
Yaşam alanlarının güzelliğini ortaya çıkaran minimalist Karre, bulunduğu mekanlara VİKO’nun sektör liderliğinden gelen öncü ve yenilikçi bakış açısını da ekliyor. Karre uyumlu şıklığı hayatın bir parçası yapıyor. Fazlalıkları eleyerek ideal olanı tek bir karede toplayan Karre ile artık kullanıcılar ne estetikten ne de ergonomiden vazgeçmek zorunda değil. Karre ilk olmanın gücüyle duygulara sesleniyor ve hayallere ilham veriyor.

Değişimi yeniliklerle yakalamak isteyenler için minimal tasarımın şıklığı alternatifli ürün yelpazesiyle Karre’de. Farklı beğenilere, dekorasyon tarzlarına ve kişiliklere sahip kullanıcıların yaşamlarıyla örtüşen Karre’nin en büyük özelliği güzelliği yalınlık ile çerçeveleyebilmesinde yatıyor. İhtiyaçlara yönelik günün dekorasyon modasını parmakların ucuna getiren maksimum çözümler, Karre ürün yelpazesinde sunuluyor.

Enerji verimliliği için de iyi bir fikir
Gelecek için hepimizin önceliklerinden birisi de enerji tasarrufu... Daha konforlu bir yaşam ve enerji verimliliği sağlayan, çevreye duyarlı, yenilikçi elektronik ürünler ile Karre; kullanıcı memnuniyeti için tasarlandı. Avrupa standartlarında belgelendirilmiş yeni nesil Pro Dimmer serisi, dijital ve analog termostat, hareket sensörleri, programlanabilir dijital jaluzi anahtarı gibi elektronik ürünlerle konfor ve güvenliği bir arada sunuyor.

Kolay montaj ile Karre hayatınızda
Karre, “easyconnect” kolay montaj özelliği ile birkaç dakikada kullanıma hazır. Elektrik kablosuna hemen bağlanıyor, tek bir harekette yuvasına oturuyor. Karre ile zor kavramını ve zaman kaybını geride bırakmaya hazır olun!

Karre ile hepsi bir arada
Karre, kolaylığın, minimal şıklığın ve enerji tasarrufunun buluşma noktası. Karre anahtar ve priz serisi 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı yatay ve dikey çerçeveleriyle mutluluğun da karesi olarak öne çıkıyor.