Karşıyaka Rezidans fiyatı 198 bin TL

Sinpaş GYO'nu yeni satışa çıktığı projelerinden Karşıyaka Rezidans fiyatları 198 bin TL'den başlıyor

Karşıyaka Rezidans fiyatı 198 bin TL

Karşıyaka Rezidans, Sinpaş GYO tarafından İstanbul Atakent’te Ege Yakası’na komşu olarak inşa ediliyor. Karşıyaka Rezidans, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak oksijen deposu bölgede bir yanda Küçükçekmece Gölü, diğer yanda Ege Park ve Korupark’ı gören, yeşil ve maviye hakimbir manzaraya sahip. Karşıyaka Rezidans’ta, daire 13 metrekareye kadar varan geniş balkonlara yer veriliyor. Bu geniş balkonlar, daha havadar ve ferah bir rezidansta yaşama imkanı sağlıyor. Karşıyaka Rezidans’ın önemli bir özelliği de, satın alınan her bir dairenin hem konut hem de “home office” olarak kullanılmaya uygun olması.

Projenin hemen altında yer alan Ege Çarşı’da, Ege’ye özgü lezzetler sunan cafe ve restaurantlar, kuru temizleme, kuaför gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanlar bulunuyor. Sağlıklı ve dinç bir yaşamı tercih edenler için Karşıyaka Rezidans’ta yüzme havuzu, güneşlenme terası ve fitnesscenter da yer alıyor.

3 bin 840 metrekare alanda inşa edilen Karşıyaka Rezidans’ta 174 konut ve 9 ticari ünite bulunuyor. 1+0, 1+1, 1+1 dubleks ve 2+1 dubleks rezidanslardan oluşan projede her dairede bulunan balkonlar 7 ile 13 metrekare arasında tasarlanıyor.

Karşıyaka Rezidans’ta yer alan ve tüm çevreye hizmet verecek Ege Çarşı’da 9 ayrı ticari alan bulunuyor. Bunlar, cafe’den restauranta, kuru temizlemeden tüm günlük ihtiyaçlarınıza kadar hizmet verecek.  Karşıyaka Rezidans’ta akıllı ev teknolojisi, resepsiyon, güvenlik, kat hizmetleri, kuru temizleme, çamaşırhane, sağlık hizmetleri, ulaşım hizmetleri, günlük temizlik servisi, Yemek ve alışveriş servisi, kapalı yüzme havuzu, fitness salonunun yanı sıra spa, sauna Türk hamamı güneşlenme terası ve bisiklet parkı bulunuyor.

Karşıyaka Rezidans 


Sinpaş Karşıyaka Rezidans fiyatları

1+0 daireler 198 bin TL’den

1+1 daireler 308 bin TL’den

2+1 dubleks daireler 552 bin TL’den başlıyor

Karşıyaka Rezidans ödeme planı

Sinpaş GYO’nun devam eden 40. yıl fırsatı da Karşıyaka Rezidans müşterilerine avantaj sağlıyor. Sinpaş GYO, 40. yıla özel başlattığı kampanyasında 80 ay vade imkanı ve avantajlı ödeme koşulları sunuyor.

Kampanyada, vade farksız, ara ödemesiz, banka kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmak mümkün.


Sinpaş Karşıyaka Rezidans adres:  Atakent/Halkalı/İstanbul 

www.egeyakasi.com.tr 

 

"Karşıyaka Rezidans fiyatı 198 bin TL" Başlıklı Haberin Galerisi

Karşıyaka Rezidans fiyatı 198 bin TL

Karşıyaka Rezidans fiyatı 198 bin TL

Karşıyaka Rezidans fiyatı 198 bin TL

Proje Bilgisi: Karşıyaka Rezidans