Karşıyaka Rezidans fiyatları 580 bin TL!

İstanbul Halkalı'da Eviya Gayrimenkul tarafından inşa edilen Karşıyaka Rezidans fiyatları 580 bin TL'den başlıyor

Karşıyaka Rezidans fiyatları 580 bin TL!

İstanbul Halkalı'da Eviya Gayrimenkul tarafından inşa edilen Karşıyaka Rezidans fiyatları 580 bin TL'den başlıyor. Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan Karşıyaka Rezidans projesi 176 adet daireden meydana geliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşan Karşıyaka Rezidans 3 bin 840 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Çocuk oyun alanları, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, güvenlik, sauna ve kameralı güvenlik gibi ayrıcalıkların yer aldığı Karşıyaka Rezidans projesinde daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

18 katlı tek bloktan oluşan Karşıyaka Rezidans Atakent fiyatlarının 580 bin lira ile 660 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Ege Yakası projesinde gösterilen yoğun ilgiden sonra satışa sunulan Karşıyaka Rezidans projesinde 1+0 ve 1+1 dairelerin satışları tamamlandı. 

Akıllı ev sistemi ile donatılan dairelerin yer aldığı Karşıyaka Rezidans projesi zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Karşıyaka Rezidans satılık daire büyüklükleri ise 47 metrekare ile 129 metrekare arasında değişiyor. 

Karşıyaka Rezidans adres bilgisi : 4. Cadde 34303 Halkalı - İstanbul 
Karşıyaka Rezidans iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 693 13 13
Web adresi : www.egeyakasi.com.tr
E-posta adresi : egeyakasi@eviya.com.tr

Firma Bilgisi: Eviya Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Karşıyaka Rezidans