Karşıyaka Tower hakkında ayrıntılı bilgi

İzmir'de yer alan Karşıyaka Tower Soğukkuyu Mahallesi'nde bulunuyor

Karşıyaka Tower hakkında ayrıntılı bilgi

İzmir'de yer alan Karşıyaka Tower Soğukkuyu Mahallesi'nde bulunuyor. Girne Caddesi üzerinde yer alan Ziya Gökalp Kültür Merkezi'nin hemen arkasında inşa edilmektedir. İzka İnşaat tarafından İzmir'de inşa edilen proje 132 adetten meydana gelmektedir. Karşıyaka Tower satılık daireler 1+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmaktadır. Karşıyaka Tower satılık daire büyüklükleri ise brüt 77 metrekare ile 132 metrekare arasında değişmektedir.

İzmir Karşıyaka Tower özellikleri
İzmir Karşıyaka Tower projesi kapsamında yüzme havuzu ve fitness aletleri bulunuyor. Cep sineması çocuk oyun alanları ve yeşil alanlar bulunuyor. Karşıyaka Tower evleri her katta 7 daire olacak şekilde inşa ediliyor.

İzmir Karşıyaka Tower teslim tarihi
Karşıyaka Tower teslim tarihi olarak 2015 yılı verilmiştir.

İzmir Karşıyaka Tower fiyatları
İzka Karşıyaka Tower projesi zemin + 19 katlı tek blok olarak tasarlanmıştır. Yirmi bin metrekare alan üzerinde yükselen Karşıyaka Tower fiyatları 1+1'ler için 310 bin TL verilirken 3+1'ler için de 575 bin TL ile 625 bin TL arasında değişiyor.

İzmir Karşıyaka Tower konumu
Gün Sazak Bulvarı üzerinde yükselen Karşıyaka Tower projesi merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Karşıyaka Tower projesindeki daire sahiplerine rezidans hizmetleri sunulacak. Karşıyaka Tower projesinde 1+1 daire kiraları 2 bin TL'ye kadar çıkması bekleniyor. Projede deniz manzarasına sahip daireler de yer alıyor.

İzmir Karşıyaka Tower ayrıcalıkları
Projenin en üst katında açık yüzme havuzu güneşlenme terası ve dinlenme alanı bulunuyor. Karşıyaka Tower'ın güneş ışığını her yere eşit dağıtan son teknolojiye göre ses ve ısı yalıtımı ile tamamlanmış dış cephesi ilgi çekiyor.

İzmir Karşıyaka Tower ödeme kolaylığı
Karşıyaka Tower projesinde yüzde elli peşinatla banka kredisi kullanılabilir.

Karşıyaka Tower adres ve iletişim bilgileri
1831/14 sokak no:12 Bahcelievler/Karsiyaka/İzmir
Tel:444 3 893 / 444 3 893 / 0232 365 21 32

 

Proje Bilgisi: Karşıyaka Tower