Kartal’a yeni projeler yolda

Kartal’da konut projeleri geliştirmek için yola çıkan Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı, Gökdeniz Kartal’dan sonra bölgede yeni projeler geliştirmeye hazırlanıyor.

Kartal’a yeni projeler yolda

Kartal'da konut projeleri geliştirmek için yola çıkan Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı, Gökdeniz Kartal'dan sonra bölgede yeni projeler geliştirmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili konuşan Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş, "Kartal'ı yeniden inşa etmeye talibiz. Hâlihazırda inşaatı ve satışı devam eden Gökdeniz Kartal projemiz, bölge halkına iyi bir referans oldu" dedi.

Haftada neredeyse 10 farklı kişiyle arsa görüşmesi yaptıklarını sözlerine ekleyen Ertaş, "Bölgede kısa sürede güven oluşturduk ve en çok tercih edilen firmalardan biri olduk. 2015 yılında yine Kartal'ın farklı lokasyonlarında projeler hayata geçireceğiz. Sahil kesimiyle ve alanları 5 bin metrekarenin üzerinde olan arsalarla yakından ilgileniyoruz" diye konuştu.

Ortaklığın Gökdeniz Kartal projesinde başlayan 52 ay sıfır faiz kampanyasının projedeki satışları hızlandırdığına değinen Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Satıcı ise, projede şu ana kadar yüzde 25 oranında satış yapıldığının altını çizdi. Bölgenin en cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla konut satışı yaptıklarını söyleyen Satıcı, hızlı bir şekilde ilerleyen projenin söz verilen tarihten erken tamamlanabileceğinin sinyallerini verdi.

 

Proje Bilgisi: Yeni Proje