Kartal Anatolium Marmara Projesi!

Maya Holding ve Yılsan Holding imzası taşıyan Kartal Anatolium Marmara projesi 19 Nisan'da görücüye çıkıyor

Kartal Anatolium Marmara Projesi!

Maya Holding ve Yılsan Holding imzası taşıyan Kartal Anatolium Marmara projesi 19 Nisan'da görücüye çıkıyor. İstanbul Anadolu Yakası'nın yıldızı parlayan bölgesi Kartal'da hayat bulan Anatolium Marmara, yaşam ve alışveriş merkezi olarak tasarlanıyor. Projenin bir tarafı ofis bir tarafı ise yaşam alanı olacak. 

IKEA'nın yanıbaşında yükselen Anatolium Marmara'da 150 mağazanın olacağı bir alışveriş merkez bulunuyor. TEM ve sahil yolunu bağlayan Cevizli ve Kartal kavşakları arasında yer alan Anatolium Marmara projesi Kartal merkeze 4 dakika, sahile yoluna 2 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye ise 5 dakika mesafede yükseliyor. 

Anatolium Marmara fiyatları, ödeme seçenekleri, ofis büyüklükleri ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Maya Holding ve Yılsan Holding imzası taşıyan proje 40 bin metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. 45 kattan oluşan kulede 46 bin metrekarelik ofis ve home ofis alanı yer alıyor. Projede 2 bin 500 araçlık bir otopark alanı bulunuyor. 

2018 yılı Ocak ayında teslim edilmesi beklenen Anatolium Marmara Kartal projesi lansmanı 19 Nisan'da yapılacak. Anatolium Marmara, Maya Holding ve Yılsan Holding güvencesi ile hayata geçiriliyor. Projede detayların lansmanda açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Maya Holding-Yılsan Holding
Proje Bilgisi: Anatolium Marmara