Kartal arsasına en iyi teklif Rönesans'tan

Emlak Konut GYO'nun Kartal arsası için en iyi teklif SZA Gayrimenkul - Rönesans Gayrimenkul- Salacak Gayrimenkul ortaklığından geldi

Kartal arsasına en iyi teklif Rönesans'tan

13 Aralık 2012 / emlakwebtv
Emlak Konut GYO AŞ'nin Kartal’daki toplam 64 bin 502 metrekare büyüklüğe ve 141 bin 896 metrekare inşaat alanına sahip arsasının ihalesinin ilk oturumda en iyi telif SZA Gayrimenkul - Rönesans Gayrimenkul - Salacak Gayrimenkul İş ortaklığından geldi. 

SZA Gayrimenkul - Rönesans Gayrimenkul - Salacak Gayrimenkul iş ortaklığı Emlak Konut GYO'nun Kartal arsası için 766 milyon TL Toplam Satış Geliri, yüzde 40 Şirket Payı Gelir Oranı ve 306 milyon 400 bin TL Şirket Payı Gelir Oranı teklif etti. Böylelikle Emlak Konut GYO'ya en yüksek gelir payı teklifini veren şirket SZA Gayrimenkul - Rönesans Gayrimenkul - Salacak Gayrimenkul iş ortaklığı oldu.

13 Aralık 2012 Perşembe günü saat 14:30'da Emlak Konut GYO’nun İstanbul’daki Genel Müdürlük binasında gerçekleşen ve rekor düzeyde katılımın olduğu emlak Konut GYO Kartal arasası ihalesi 1. oturumunda 18 firma teklif verdi. Emlak Konut GYO Kartal İhale Komisyonu gelen teklifleri değerlendirerek, ileri bir tarihte yeterlilik alan firmaları ihalenin 2. oturumuna davet edecek.

İstanbul ili, Kartal İlçesi, Çavuşoğlu mahallesinde yer alan arsa üzerinde 122 bin 271 metrekare inşaat alanına sahip konut ve hizmet alanı, 11 bin 614 metrekare inşaat alanına sahip Özel Sağlık Tesisi, 4 bin 401 metrekarelik inşaat alanına Özel Eğitim Tesis Alanı ve 3 bin 509 metrekarelik inşaat alanına Ticaret alanı yapılabilecek.