Kartal Avantajlı Projeler

İnsanların daha iyi şartlarda hayatını devam ettirebilmesi ve daha güvenli evlerde oturabilmeleri her geçen gün yeni projeler hazırlanmakta

Kartal Avantajlı Projeler

Ülkemizde çarpık kentleşmenin oluşturduğu kötü görüntülerden gün geçtikçe kurtulmaktadır. İnsanların daha iyi şartlarda hayatını devam ettirebilmesi ve daha güvenli evlerde oturabilmeleri her geçen gün yeni projeler hazırlanmakta, hazırlanan bu projeler hayata geçirilmektedir.

Lükslüğün ve göz alıcılığının merkezi haline gelebilecek olan Manzara Adalar bu projelerden birisidir. Konut, ofis, ticari nitelikli kullanılabilir yapılardan oluşmaktadır. İstanbul Kartal'da hayata geçirilecek olan bu proje 966 konuttan meydana gelecek ve büyüklükleri 50-350 metrekare arasında değişmektedir. Proje sahil şeridinin yaklaşık 1,5 km uzaklıkta inşa edilmektedir. Teslim tarihi bakımından Ocak 2018'de yapılması planlanmaktadır. Bir başka proje ise yine İstanbul'da yer alan Referans Tuzla projesidir. 9 katlı tek blok şeklinde 126 adet daire şeklinde inşa edilmektedir.
Daire büyüklükleri bakımından 69-101 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca referans Tuzla projesinde 250 metrekare büyüklüğünde birçok mağazalara da yer verilmiştir. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmekte olan yapıların teslim tarihi ise 2015 yılı olarak planlanmaktadır. Bu projelerin yanında İstanbul'da Beylikdüzü'nde hayata geçirilecek olan Ambarlı Liman Park projesidir. Bu projede 9 katlı olarak tek bir binadan meydana gelmektedir. 5 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen bu yapı 150 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ambarlı Liman Park projesinin teslim tarihi olarak 2015 yılı Aralık ayı planlanmaktadır.

Hayata geçirilecek olan bu projeler insanları daha rahat bir yaşama ve site içerisinde bulunan aktivitelerle cazibeli olarak değerlendirilmektedir. Bu projelerden ev almak isteyenler kendilerini adeta çiçek bahçelerinde, özel olarak hazırlanmış parklarda, yüzme havuzlarında bulacaklardır. Projeler hala yeni sahiplerini beklemektedir.