Kartal’da çağdaş yaşam alanları Kartall Mesa'da

Anadolu Yakası’nın yeni merkezi Kartal’da seçkin yaşam olanakları sunan Kartall MESA'nın tanıtım toplantısı emlakwebtv farkıyla yayında

19 Nisan 2013 / emlakwebtv
Kartal, büyük kentsel dönüşüm hareketinin gerçekleştiği Anadolu Yakası’nın en gözde yeni iş ve yaşam merkezi adayı. Mevcut ve potansiyel özellikleriyle İstanbul’un gelişen, dönüşen yeni merkezi Kartal’da, ulaşımın ana arteri E-5 kenarında, hayata değer katacak yeni bir proje; Kartall MESA yükseliyor. Bölgesine değer katan, çağdaş ve özgün yaşam olanakları sunan Kartall MESA projesinin lansmanı, MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Aynagöz ile MESA Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Tokatlı’nın evsahipliğinde gerçekleştirildi. Kartall MESA, 44 yıllık köklü geçmişi ile bugüne kadar 7 milyon metrekarenin üzerindeki bir alanda 75 bine yaklaşan konutla yaklaşık 350 bin kişiye çağdaş yaşam alanları sunan MESA imzasını taşıyor. Gerçekleştirdiği birçok ilk ve teknoloji ile sektörde referans noktası olan, konutta ‘kalite’ ve ‘güven’ ile birlikte anılan MESA’nın bölgedeki ilk projesi olan Kartall MESA’nın lansmanı, projenin satış ofisinde gerçekleştirildi.

MESA’nın sektöre yaptığı katkılara değinen MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Aynagöz, “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok ilk ve geliştirdiğimiz teknolojilerle, Türk inşaat sektörüne ve özellikle de konut alanına katkılarda bulunduk. Bugün özellikle konutta ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan MESA, inşaat sektöründe de; kalitenin yakalanmasında, yüksek standartların belirlenmesinde ‘referans noktası’ olarak kabul ediliyor. Bizi bu noktaya getiren tüm bu özelliklerimizden biri de, lokasyon seçimlerindeki başarımızdır” dedi. MESA’nın uydu kentler kurduğunu da hatırlatan Can Aynagöz, “Bu alandaki en bilinen örneklerimiz; İstanbul’da Bahçeşehir, Ankara’da ise Eskişehir Yolu’dur. Buralarda ilk MESA projeleri yükseldi ve yansıttığımız referansla şimdi seçkin semtlerimiz arasında yer alıyorlar. Ankara’da Batı Kent ve Koru Sitesi örneklerinde olduğu gibi kimi MESA projeleri ise bulunduğu bölgelere ismini vermiştir. Aslında tüm bu oluşumlar, projelerimizin bölgelerine değer katması, sonraki diğer projeler için de bir referans olmaları gibi geleneksel MESA özelliklerinden kaynaklanıyor. Kartal da, gerek mevcut özellikleri, zenginlikleri ve gerekse potansiyeli ile Anadolu Yakası’nın yeni gözde merkezi konumunda. Kartal’ın lokasyon olarak ‘doğru tercih’ olduğuna inancımızı, yine burada bir diğer önemli arter olan Sahilyolu’nda başlayacağımız ikinci projemizle de ortaya koyacağız ” şeklinde konuştu.

Farklı kullanıcı profilleri için tasarlanan ve 32 katlı tek bloktan oluşan Kartall MESA’da, 1+1’den, 5+1’e kadar değişen formlarda, 61 metrekareden, 346 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 10 ayrı tipte bulunan toplam 286 adet konut ile tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.

Konutların 2014 yılı Nisan ayında teslim edileceği Kartall MESA’da, farklı büyüklüklerdeki seçkin yaşam alanları 214 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

Kartall Mesa projesi hakkında detaylı bilgi için www.mesakartall.com - 0216 451 93 70

Firma Bilgisi: Mesa
Proje Bilgisi: Kartall Mesa