Kartal’da peşinatın yarısını Metsan ödüyor

Metsan İnşaat, Kartal’da yükselen projesi Metsan Nexus’ta kampanya başlattı. Bu kampanyada firma, müşterilerin ödemesi gereken peşinatın yarısını karşılıyor

Kartal’da peşinatın yarısını Metsan ödüyor

12 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

55 yıldır başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Metsan İnşaat, Daniel Libeskind işbirliğiyle Kartal’da hayata geçirdiği Metsan Nexus projesinin satışında yeni bir yöntem izliyor. Daire fiyatının yüzde 75’i için kredi kullanıldığı durumda, müşteriler sadece peşinatın yarısını ödüyor. Metsan İcra Kurulu Üyesi Cemalettin Satoğlu, Kartal’ın, Anadolu Yakası ve İstanbul için değeri daha da artacak çok özel bir lokasyon olduğuna dikkat çekerek, Metsan Nexus’u yatırım için de oturum için de seçenlere büyük bir avantaj sunduklarını belirtti.

Adalar manzaralı balkonlar

Metsan Nexus’un, çevre projelere göre en geniş oturum alanına sahip olduğunu belirten Cemalettin Satoğlu, şunları söyledi: “1+1’ler standart 1+1’lerden 25 metrekare daha büyük. 2+1’lerde 35 metrekare ve 3+1’lerde ise 45 metrekare civarında daha geniş oturum alanı sunuyoruz. Şu anda satışa sunduğumuz en küçük 1+1’miz 82 metrekare. Projemizi tasarlarken, dairelerimizin yerleşimine büyük özen gösterdik.  İnsanları dar alanlara sıkıştırmaktansa, onlara konforlu yaşayabilecekleri genişlikte rezidanslar sunmaya çalıştık. Dairelerimizin hemen hemen tümünde geniş, kullanıma uygun Adalar ve deniz manzarasına açılan balkonlar mevcut. Buna ek olarak, projemizde tüm yaşayanların kullanımına açık manzaraya bakan pek çok terasımız da bulunuyor.”