Kartal DKY Evleri!

Kartal DKY Evleri’nden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 10 oranında indirim yapılıyor

Kartal DKY Evleri!

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen DKY Kartal, son zamanlarda televizyon kanallarında yayınlanan reklam filmleriyle dikkat çekiyor. Adalar manzarasına hakim konumda olan proje, 220 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa ediliyor.

Konut, ofis ve alışveriş merkezini aynı çatı altında bir araya getiren Kartal DKY Evleri, 21 bin 600 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Projede 2+1’den 1,5+6’lara kadar toplam 331 adet daireye yer veriliyor.

Kartal DKY Evleri’nden daire satın almak isteyenlere birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Örneğin, tamamı peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Veya 60 aya kadar yüzde 0,55 faiz oranı ile vade yapılıyor.

Ya da yüzde 5 peşinat veriliyor. Geriye kalan tutar için farklı ödeme planları hazırlanıyor. Son olarak peşinat tutarı teslim tarihinde de ödenebiliyor. Ödeme planı müşterinin isteğine bağlı olarak belirleniyor.

Her daire için iki araçlık otopark alanı bulunan Kartal DKY Evleri’nin sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurları, açık ve kapalı kullanımlı havuzlar ve fitness center gibi daha birçok aktivite alanına yer veriliyor.