Kartal Helenium Sky Suite teslimleri 2018 yılında yapılacak

İstanbul Kartal’da yükselen Helenium Sky Suite projesinin 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor

Kartal Helenium Sky Suite teslimleri 2018 yılında yapılacak

85 milyon lira yatırım bedeli ile Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Sky Suite, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde yükseliyor. Projedeki dairelerin 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Toplam 5 bin 200 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Helenium Sky Suite Kartal’ın inşaat alanı 30 bin metrekare olarak belirleniyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor.

18 katlı bir blok halinde yükselen Kartal Helenium Sky Suite projesinde 214 adet daireye yer veriliyor. Dairelerin büyüklüğü ise 56 metrekareden başlıyor, 166 metrekareye kadar çıkıyor.

Kartal Helenium Sky Suite projesinde daire fiyatları minimum 239 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Ödeme planına göre; tutarın yüzde 50’si peşinat olarak verildiğinde kalan tutar için 30 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Yüzde 40 peşinat veriliğinde ise teslime kadar aylık ödeme, teslim tarihinde de kalan tutar ödeniyor.

Marmara Deniz manzarasına hakim olan Helenium Sky Suite projesinin yüzde 75’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Projenin sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark alanları, spor sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Başarır Inşaat
Proje Bilgisi: Helenium Sky Suite