Kartal hemen teslim satılık daireler

Kartal'da teslime hazır 5 konut projesini mercek altına aldık. İşte Kartal hemen teslim satılık daireler!

Kartal hemen teslim satılık daireler

10 Mart 2014 / Şebnem Ber
İstanbul'un parlayan yıldızı Kartal'da markalı konut projelerinin sayısı her geçen gün artarken, birçok projede teslimler hemen gerçekleştiriliyor. Siz de beklemeden hemen taşınmak istiyorsanız, 'Kartal hemen teslim satılık daireler' listemize bir göz atın. İşte 'Bavulunu kap gel' dedirten o projeler ve özellikleri;

Aslı Bahçe Evleri
İnanlar İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirilen Aslı Bahçe projesinde konutlar hemen teslim ediliyor. 90 adet daireden oluşan projede 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. 17 katlı tek bloktan meydana gelen Aslı Bahçe'de 1+1 daire fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje sakinlerini bekleyen olanaklar arasında; yüzme havuzu, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, fitness center ve sauna bulunuyor.

Adanuspark
Kartal hemen teslim satılık daireler arasında Çukurova Gayrimenkul'un Adanuspark projesi de bulunuyor. 180 det dairenin yer aldığı projede; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin yüzde 70'inin deniz manzarasına sahip olduğu Adanuspark; Kartal Adliye Sarayı'na 2 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Deniz otobüslerine ve Kartal demiryolu istasyonuna ise 5 dakika mesafede yer alıyor.

New Yakacık
92 adet daireden meydana gelen New Yakacık, Kartal'ın hemen teslim projelerinden biri. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı proje 3 blok olarak tasarlandı. Projede 2+1 daireler 98 metrekare, 3+1 daireler 126 metrekare, 3+2 bahçe dubleksleri 188 metrekare ve 4+2 çatı dubleksleri ise 222 metrekare olarak tasarlandı.

Eagle Park
Ase Yapı imzalı Eagle Park projesi 125 adet konuta ev sahipliği yapıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer verilen Eagle Park projesi 7 bloktan meydana geliyor. Konut büyüklüklerinin 70 metrekare ile 160 metrekare arasında değiştiği projede daire fiyatları ise 300 bin TL'den başlıyor. Eagle Park sakinlerine sunulan olanaklar arasında; yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, yeşil alanlar, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Demirli Park
Demirli Yapı projesi Demirli Park'ta 'Kartal hemen teslim satılık daireler' arasında yer alıyor. 294 adet dairenin konumlandırıldığı proje, 9 blok şeklinde tasarlandı. 1+1, 1+1 teraslı, 2+1, 2+1 teraslı, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Demirli Park; E-5 ve E-6 karayollarına 3 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 dakika ve Kartal sahil yoluna ise 5 dakikalık mesafede yükseliyor.