Kartal’ı geliştirme hareketi hız kazandı

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Kartal’da iki merkezin planlandığını ve bunlardan birisini Dap Yapı ile Ağaoğlu’nun yapacağını açıkladı

Kartal’ı geliştirme hareketi hız kazandı

21 Ekim 2013 / emlakwebtv
Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, bölgeyi daha da geliştirmek için harekete geçti. Önde gelen yatırımcılarla biraraya gelen Altınok Öz, Kartal’da iki merkezin planlandığını ve bunlardan birisini Dap Yapı ile Ağaoğlu’nun yapacağını açıkladı.

Kartal’ı iki noktadan çekim merkezi yapacak
Anadolu yakasında gelişme gösteren bölgelerin başında gelen Kartal’ın Belediye Başkanı Altınok Öz, bölgedeki büyük yatırımcılarla ortak basın toplantısı düzenledi. İş GYO, Dap Yapı, Ege Yapı, DKY İnşaat ve Fer Yapı gibi önde gelen gayrimenkul firmalarının yöneticilerinin katıldığı toplantıda Kartal’ın geldiği nokta ve vizyon projeleri paylaşıldı.

Öz: “Kartal iki merkezli bir ilçe haline gelecek”
Toplantıda önemli açıklamalar yapan Altınok Öz, Kartal’ın iki merkezli bir ilçe haline geleceğini açıkladı. Bunlardan ilkinin mevcut kent merkezinin Barselona’daki meydan gibi tasarlanmasıyla ortaya çıkacağını anlatan Öz, ikinci merkezin ise Dap Yapı ve Ağaoğlu İnşaat’ın proje geliştirdiği bölgede ortaya çıkacağını söyledi.