Kartal ihalesi DAP Yapı & Eltes İnşaat'ın

Emlak Konut GYO'nun Kartal arsası ihalesini Ağaoğlu Grubu şirketlerinden Eltes ile DAP ortaklığı kazandı. Ortaklık Emlak Konut GYO'ya arsa için 534 milyon TL ödeyecek

Kartal ihalesi DAP Yapı & Eltes İnşaat'ın

25 Aralık 2012 / emlakwebtv
Emlak Konut GYO'nun Kartal arsası ihalesi ikinci oturumu 25 aralık 2012 tarihinde saat 14:30'da Emlak konut GYO'nun Ataşehir'deki Genel Müdürlük Binası'nda gerçekleşti. www.emlakwebtv.com adresinden canlı yayınlanan ihale sonrasında ihaleyi kazanan Ağaoğlu Şirketler Grubu Şirketlerinden Eltes İnşaat ile DAP İnşaat ortaklığı oldu.

Eltes İnşaat - DAP İnşaat ortaklığı, Emlak Konut GYO'nun Kartal'daki toplam 64 bin 502 metrekare büyüklüğündeki ve 141 bin 896 metrekare inşaat alanı sahip arsa için 1 milyar 335 milyon TL Arsa satışı karşılığı Satış Toplam Geliri teklif ederken, İdare (Emlak Konut GYO) payı olarak da yüzde 40'a denk gelen 534 milyon TL Arsa Satışı Karşılığı Şirket Toplam Geliri teklifte bulundu.
İstanbul ili, Kartal İlçesi, Çavuşoğlu mahallesinde yer alan arsa üzerinde 122 bin 271 metrekare inşaat alanına sahip konut ve hizmet alanı, 11 bin 614 metrekare inşaat alanına sahip Özel Sağlık Tesisi, 4 bin 401 metrekarelik inşaat alanına Özel Eğitim Tesis Alanı ve 3 bin 509 metrekarelik inşaat alanına Ticaret alanı yapılabilecek.

EMLAK KONUT GYO HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.emlakgyo.com.tr

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.agaoglu.com.tr/

ELTES İNŞAAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.eltes.com/tr/01kurumsal/agaoglu25.asp

DAP İNŞAAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.dapyapi.com.tr/

Firma Bilgisi: Dap Yapı