Kartal’ın dünyaya açılan kapısı Lapis Han

Kartal’a farklı bir soluk kazandıran Lapis Han projesi, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllerle dikkat çekiyor

Kartal’ın dünyaya açılan kapısı Lapis Han

31 Aralık 2013 / emlakwebtv

Kartal’a farklı bir soluk kazandıran Lapis Han projesi, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllerle dikkat çekiyor. Son olarak uluslararası gayrimenkul sektörünün en önemli ve en prestijli ödülü olarak kabul edilen "International Property Avards"da ‘“Dünyanın en iyi ofis geliştirme” ödülünü alan Lapis Han, böylece “Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştirme" ödülünü kazanan proje oldu.

Lapis Han, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz tarafından büyük bir beğeni kazandı
Türk gayrimenkul sektörünün ofis segmenti için örnek teşkil eden bir proje olan Lapis Han, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz tarafından da büyük bir beğeni kazandı. Geçtiğimiz gün Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ü makamında ziyaret eden Gürallar Yapı A.Ş. Genel Müdürü Evrim Karayel, gerek projenin son durumunu gerekse alınan ödülleri başkanla paylaştı.

Lapis Han projesinin aldığı ödülle ilgili, “Lapis Han gibi nitelikli projeler, her geçen gün yeni yatırımlarla gelişen Kartal bölgesine önemli bir değer katıyor” diyen Başkan Öz, ulusal ve uluslararası arenalarda ödüle layık görülen Lapis Han’ın Kartal’da yükselmesinden gurur duyduğunu belirtti.

Lapis Han hakkında detaylı bilgi için: www.lapishan.com

Proje Bilgisi: Lapis Han