Kartal Kule projesi

Kartal Kule projesi ofis satışları devam ediyor

Kartal Kule projesi

Kartal Kule projesi 4 metre brüt, 3,60 metre net tavan yüksekliği ile huzurlu ve ferah bir ortamda daha verimli çalışmanızı ve başarılarınızın artmasını sağlayacak bir projedir.

Kartal Kule projesi sosyal donatılar
Kartal Kule projesi;, özel acil sağlık, adliye sarayına kesintisiz shuttle servisi, vale parking, copy center, hobi odaları, kuaför, lostra salonu, kuru temizleme, terzi, eczane ve banka ATM'leri ve kütüphane gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak birçok hizmet bulunuyor.
Kartal Kule projesinde sunulan hizmetler bununla da sınırlı değil! Back office ve concierge hizmetleriyle de Kartal Kule, sakinlerine ayrıcalık sunuyor. Bu ayrıcalıklı dünyada; motor, yat ve speed boat ile İstanbul'un her yerine deniz ulaşımından, VIP limuzin araçlarla 24 saat transfer servisi gibi hizmetler de var.

Kartal Kule projesi nerede?
E5 Karayolu üzerinde - Dünyanın en büyük adliyesi Kartal Adalet Sarayı'na yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 dk. mesafede, Kadıköy – Kartal Metro Hattı İnönü Durağı'na 1 dk'lık yürüme mesafesinde, TEM Otoyolu'na 5 dk. mesafede, Sahil Yolu'na 2 dk. mesafede, Marina'ya 5 dk'lık uzaklıkta olan konumuyla her yere kolay ulaşım mesafesindedir.

Kartal Kule projesi iletişim:
Satış ofisi adres: Esentepe Mahallesi İnönü Caddesi No:147 Kartal İstanbul
info@kartalkule.com
Telefon:444 26 01
EA Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yatırım A.Ş.
Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:26 Küçükyalı Maltepe İstanbul
Telefon: 0216 519 78 80
http://www.kartalkule.com/